top of page

Mauriņa traktori OREC

Orec 1.jpeg
Orec 5.jpeg

Mūs, OREC, iedvesmo mūsu klienti, lai mēs nepārtraukti attīstītos, uzlabojot un ieviešot jauninājumus. Uzskatām, ka tie, kuri smagi strādā ir pelnījuši labāko no labākā. Vēlamies Jums nodot savus produktus, lai Jūs ietaupītu laiku un enerģiju, kā arī saņemtu lielu gandarījumu ieraugot rezultātu. 

Ieguvumi, pļaujot ar OREC

ZEMS UN PRECĪZS GRIEZUMS

Pļauj tuvu koku stumbriem vai šķēršļiem, tos nesabojājot. Pateicoties ārkārtīgi kompaktajiem izmēriem un pazeminātajam smaguma centram, šis traktors pļaušanas laikā būs ļoti ātrs un stabils.

DARBA ĀTRUMS UN VADĀMĪBA

pateicoties ārkārtīgi kompaktajiem izmēriem un pazeminātajam smaguma centram, RABBIT MOWER pļaušanas laikā spēj būt ļoti veikls un ātrs. Ja jums ir nelīdzens īpašums vai ieplakas, noliecamā priekšējā riteņa ass vienmēr ļaus droši un viegli virzīties uz priekšu pat nogāzēs.

MAZĀK NOGURUMA UN VAIRĀK PAVEIKTA DARBA

vairs nekādu roku darbu, vācot zarus pēc to griešanas. Iekāpiet RABBIT MOWER, nolaidiet plāksni un sāciet griezt zarus. Lielgabarīta zari tiks samazināti un varēs vieglāk satrūdēt uz zemes.

PIEKĻŪST KLĀT VISSLĪPĀKAJĀM VIETĀM

Neejiet uz kompromisu, ja nepieciešams nopļaut slīpas vietas vai, pļaušana jāveic slidenā zālē. Ar vienkāršu komandu, iespējams bloķēt aizmugurējo diferenciāli. Tādā veidā jūs bez grūtībām sasniedzat pat tādas pļaujamās vietas, kuras parastie zāliena traktorai nespsēj. Izmēģiniet arī četru riteņu piedziņu, maksimālai drošībai un darbam slīpās nogāzēs.

NESAPLACINA AUGSNI

traktora samazinātais svars un izmēri padara to veiklu un tas nesablīvē augsni. Ar to var lieliski strādāt arī mitrā augsnē.

NOGĀDĀJIET TO JEBKUR

Rabbit Mower ir salīdzinoši kompakts dārza traktors un to var iekraut arī mazās piekabēs vai furgonos.

bottom of page